Oupsss

Knowledge: *knock knock* Brain: !@#$%^&*(!!!

Previous Entry Share Next Entry
Mylog
kamanosuke
oupsss

[poniższy tekst to wierutna bzdura, napisana bo mi się nudziło... naprawdę nie mam nic do zespołu myloga, nawet miałam tam kiedyś jakieś konto...]

 

Mylog.pl – polski portal blogowy, który momentalnie podbił serca wielu nastolatek (głównie tych mhroocznych jak i róźoffych), bowiem od początku był za frajer, czego nie można było wtedy powiedzieć o wiele stabilniejszym blog.pl (co było tu ważne, bo zakładając pięć blogów na miesiąc, to można by się spłukać... zwłaszcza jak się wysyła smsy z komórki mamy), oraz dawał większą swobodę ustawiania sobie szablonów niż Tenbit. Poza tym pozwalał ustawić sobie awatar 50na50 na którym w zabójczym tempie mogły migać buziaczki chłopaków z TH. A także stworzyć dodatkową stronę z własnym profilem bez konieczności stawiania jej na jakimś zewnętrznym serwerze.

Główna grupa użytkowników wytworzyła też własne zasady typu „komć za komć” – wystawianie sobie nawzajem komentarzy zwykle bez przeczytania tego, co się komentuje.

 

Pojawienie się myloga sprawiło, że jak grzyby po deszczu rosnąć zaczęły pseudo strony internetowe o wszystkim, których wartość merytoryczna niejednokrotnie posiadała wskaźnik ujemny.

Łatwy dostęp bo tworzenia blogów zaowocował też wyjściem z cienia domorosłych pisarek, które miast pisać do szuflady mogły teraz zacząć pisać dla ludzi. Statystycznie te grafomańskie szkarady stanowią 98,5% tego, co się na mylogu publikuje, więc trzeba być naprawdę zdolnym lub farciarzem, aby trafić na te dobre historie.

 

Od pewnego momentu cechą charakterystyczną dla myloga stało się niedziałanie. (Autorka tekstu od jakiegoś miesiąca próbuje raz na jakiś czas wejść na stron e główną... na razie bez skutku.) W 99,9% przypadków chęci wejścia na serwis można przeczytać komunikat:

Serwis jest w tej chwili niędostepny. Prosimy spróbować za chwile.
(w godzinach 3.00 - 4.00 odbywa się konserwacja bazy danych)

Komunikat napisany chyba na szybko, bowiem zawiera błąd w wyrazie „niedostępny”.

 

Tags:

?

Log in

No account? Create an account